تابعیت دوم و گذرنامه سریع در عرض ۳ماه

 

سفر بدون ویزا به کانادا و اروپا با گذرنامه سینت کیتس

 

سفر بدون ویزا به انگلستان و هنگ کنگ و

امکان تحصیل فرزندان در انگلستان با گذرنامه دامینیکا

زندگی و کار در ۹ کشور حوزه کارائیب

 

خانم بانی دومانیس، دادستان کل حوزه قضائی سن دیه گو به دعوت ایرانیان روز یکشنبه دوم فروردین در مراسم نوروزی سال ١٣٨٨ شرکت کرد و بوسیله دکتر بدیع بدیع الزمانی مورد استقبال و مشایعت قرار گرفت.   


Simply beautiful.

So real, it's unreal. Or is it?

So real, it's unreal. Or is it?

So real, it's unreal. Or is it?

So real, it's unreal. Or is it?
 
 
     

خليج فارس

درخواست یاری  برای حفظ هویت ایران

 

ایرانیان گرامی،  بنظر میرسد که بار دیگر بخشی از شناسنامه و هویت ما مورد بی مهری قرار میگیرد.   پرزیدنت اوباما در سخنرانی خود در روز جمعه ۲۷ ماه مارچ، متاسفانه بجای نام خلیج فارس، تنها واژه "خلیج" را بکار برد.  از شما فروتنانه درخواست میگردد متنی را که بسیار محترمانه و بر پایه تشریفات دیپلوماتیک تدوین شده است، برای ریاست جمهوری امریکا بفرستید و از همه دوستان و آشنایان خود در سراسر گیتی نیز بخواهید این کار را کرده و گامی در راه حفظ هویت و تمامیت ارضی ایران بردارند.

به آگاهی میرساند که بنا بر رسمی که در امریکا وجود دارد، برای اینکه متن ارسالی شما مورد توجه کاخ سفید قرار گرفته و معتبر قلمداد گردد، ضروری است که نام و نام خانوادگی و نشانی ایمیل شما در جای ویژه نوشته شود.  البته شما این گزینه را دارید که بخواهید نام و نشانی ایمیل شما در برابر دید همگان قرار نگیرد.


 براي امضا طومار اينجا را فشار دهيد

برگردان فارسی متن بگونه زیر است:

 

آقای رئیس جمهور، خلیج خلیج فارس است 

داریوش بزرگ در ۲۵۰۰ سال پیش آنراخلیج پارس نامید

هرودت (تاریخ نگار یونانی) آنراخلیج پارس نامید

دانشمندان عرب، چینی، روسی، اسپانیائی... آنراخلیج فارس نامیده اند

ریچارد ن. فرای، استاد ممتاز دانشگاه هاروارد، آنرا خلیج فارس مینامد

سازمان ملل متحد آنرا رسما خلیج فارس مینامد

همه روسای جمهوردموکرات وجمهوریخواه آنرا خلیج فارس نامیده اند

شما نیز لطفا آنرا خلیج فارس بنامید!

با احترام,

بدیع بدیع الزمانی 

مدیر مرکز شرق و غرب

 

گرفتن تابعیت سریع و گذرنامه از دو کشور دامینیکا و سینت کیتس امری کاملا قانونی و مشروع است به شرطی که توسط سازمانهائی مشروع انجام شود. این نکته ای است که در مجله اکونومیست لندن نیز درج شده است. 

 

گروه مشاوران شرق و غرب   East West Consulting, LLC خوشوقت است که توانسته است با رهنمودهای رهبران و دولتمردان کشور سینت کیتس و نیویس برنامه تابعیت سریع را در اینکشور نیز فراهم آورد. با گذرنامه سینت کیتس شما میتوانید بدون ویزا به کانادا و اروپا سفر کنید.

مبلغ تقریبی اهدائی و هزینه های وابسته برای یکنفر دویست و سی و پنج هزار دلار و برای خانواده های دارای دو فرزند زیر هیجده سال، دویست و هشتاد و پنج هزار دلار میباشد.

همچنین با داشتن شهروندی و گذرنامه از سینت کیتس و دامینیکا، شما میتوانید در هر یک از ۹ کشور بازار مشترک حوزه کارائیب کار و زندگی کنید.      

بدنبال دیدار دکتر بدیع بدیع الزمانی با نخست وزیر و مشاورحقوقی نخست وزیر کشور دامینیکا  درروز ۲۹ جولای ۲۰۰۸ قراردادی به امضاء رسید که بر اساس آن به ایرانیان و دیگرشهروندان خاورمیانه و آسیای میانه تابعیت دوم وگذرنامه اهداء خواهد شد.  این کار که بسیارسریع و فقط درعرض چند ماه انجام خواهد گردید، برپایه اهداء کمک مالی ازسوی درخواست کنندگان به اقتصاد کشور دامینیکا خواهد بود. 

 

مبلغ تقریبی اهدائی و هزینه های وابسته برای یکنفر یکصد و بیست و پنج هزار دلار و برای خانواده های چهار نفره یکصدو هفتاد و پنج هزار دلار میباشد. 

 

گروه مشاوران شرق و غربEast West Consulting, LLC  با بهره گیری از برترین وکلا و کارشناسان مهاجرتی،حقوقی و تجاری در نقاط گوناگون گیتی، همچنین این امکان را برای شما فراهم آورده است که گذشته از دو کشور یاد شده، از راه سرمایه گذاری از هر یک از کشورهای آرژانتین، امریکا، اتریش، استرالیا، انگلستان، بلژیک، پاناما، سنگاپور، سوئیس، کانادا، کستاریکا، مالزی، نیوزیلند یا پرو اقامت بگیرید.

ما همچنین پس از گرفتن تابعیت یا اقامت، میتوانیم شما را از طریق ارائه خدمات حقوقی، بانکی، دانشگاهی، تحصیلی، خرید خانه و مستغلات، و خدمات بازرگانی و مدیریتی یاری دهیم.

ما به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه حفظ خواهد شد.